ModerneDomy.sk

Slovenské zastúpenie spoločnosti RD Rýmařov, jednej z najvýznamnejších a najväčších európskych firiem na výrobu a montáž montovaných domov na báze dreva.

Našim cieľom je prinášať na Slovensko technológiu a typ výstavby, ktorý za posledné roky zmenil pohľad európanov na úsporné, rýchle a kvalitné bývanie vo vlastnom.

Spoločnosť RD Rýmařov to umožňuje.
Kvalitné materiály, viac ako 40-ročné skúsenosti nielen s vlastnou výrobou, ale aj montážou, a viac ako 22 tisíc realizácií umožňujú firme RD Rýmařov postaviť dom do 30 dní a dať naň 30 ročnú záruku. A to všetko za vopred dohodnutú cenu. Žiadne nadpráce, dorábky, zmeny či úpravy. Dom dostanú naši zákazníci taký, ako si ho vysnívali a objednali. Dokončený a uprataný, aby sa hneď mohli sťahovať do vlastného.

No nechceli by ste zastupovať takúto firmu?
Sme preto hrdí na to, že prinášame na Slovensko rokmi overenú kvalitu montovaných stavieb a môžeme zastupovať jednu z najúspešnejších firiem v tejto oblasti – RD Rýmařov. Len preverené a kvalitné stavby nám môžu pomôcť šíriť na Slovensku osvetu v tomto odvetví a pomôžu nám naplniť našu víziu a misiu.

Vízia
Našim cieľom je umožniť každému záujemcovi bývať vo vlastnom modernom dome!

Misia
Odbúrame obavy zo „stavania“ z minulosti a ukážeme, že stavať sa dá s radosťou. Tak ako stavajú klienti v iných krajinách. O stavbu sa dokážeme postarať tak, aby si ju naši klienti iba užili. Dokážeme, že dnes už existujú moderné domy, ktoré si môže dovoliť oveľa viac ľudí ako v minulosti. Správnym prístupom bývaniu, novými službami a možnosťami ktoré prinášajú rýmařovské domy urobíme rodinný dom dostupnejším pre viac ľudí.

Ako to chceme dokázať?
Pre klientov máme prístupných architektov a projektantov so skúsenosťami priamo z výroby a montáže. Sme s klientom počas celej prípravy stavby, pri montovaných domoch najdôležitejšej časti získania domu. Pomôžeme vám nielen s výberom domu, ale aj jeho osadením na pozemok a napojením na siete. Krok za krokom si prejdeme všetko, čo bude obsahovať Váš nový dom, pripravíme Vám projekt a kalkuláciu vopred. Poradíme v procese stavby základov aj pri riešení stavebného povolenia. Do detialov prediskutujeme Váš nový dom a všetky dohodnuté detaily si spíšeme, doložíme výkresmi či fotografiami zvolených predmetov vybavenia a vzájomne potvrdíme, aby sme si ich pri preberaní mohli spoločne skontrolovať. Dom odovzdáme najneskôr v termíne dokončenia a poskytneme nielen záruku, ale aj pozáručný servis.

Už žiadne hádky so stavebnými firmami a robotníkmi, žiadne dorábky, práce a faktúry navyše. Žiadne nejasnosti a prekvapenia počas stavby, ak tak len tie príjemné!

Stavajte s radosťou!

Sme tu pre Vás, radi Vám poskytneme všetky informácie o našich moderných domoch. Tešíme sa na osobné stretnutie s Vami, radi Vám pomôžeme pri výbere domu, bezplatne Vám pripravíme úpravy pôdorysu a následnú kalkuláciu, aby ste mohli zvažovať a vybrať si ten najlepší dom pre Vás.

Kontakty pre získanie informácií a dohodnutia stretnutia v Showroome
Ing.arch.Monika Čajová Ing.arch.Monika Čajová,
architektúra, služby pre zákazníkov
tel.: +421 949 70 80 80
mail: monika@modernedomy.sk
skype: Showroom Modernedomy.sk
Ing.arch.Anna Kiraľvargová Ing.arch.Anna Kiraľvargová,
architektúra, služby pre zákazníkov
tel.: +421 949 70 80 81
mail: anna@modernedomy.sk
skype: Showroom Modernedomy.sk
MonikaM_sm1 Ing.arch.Monika Magulová,
architektúra, služby pre zákazníkov
tel.: +421 948 70 80 78
mail: monikam@modernedomy.sk
skype: Showroom Modernedomy.sk

Ak chcete mať garantovanú nízku cenu domu, termín nasťahovania do 30 dní a kvalitu potvrdenú 30 ročnou zárukou, vyberte si moderný dom od nás.