7 DÔVODOV PREČO STAVAŤ MODERNÉ DOMY

1. NÍZKA A GARANTOVANÁ CENA
Naša cenníková cena je za kompletne dokončený dom na kľúč (vybavený podlahami, obladmi a sanitou). Dosahujeme jedny z najnižších nákladov na m2 plochy domu. Cena domu je konečná a je garantovaná až do odovzdania kľúčov od domu.

2. 30 ROČNÁ ZÁRUKA
Kvalita materiálov, technológií a prevedenia montáže nám umožňuje dať najvyššiu záruku na trhu. Táto záruka je overená – už 40 rokov robíme montované domy.

3. RÝCHLOSŤ VÝSTAVBY
Maximálna dĺžka výstavby aj toho najzložitejšieho domu je 30 dní. A to vrátane rezervy na výkyvy počasia.

4. ENERGETICKÁ ÚSPORA
Vysoko nadštandardné tepelnoizolačné vlastnosti domu už v základnom prevedení. Dom vykúrite omnoho rýchlejšie ako tehlový a iba vtedy, keď to potrebujete. Zároveň vám vďaka vlastnostiam stien teplo neuinikne. Všetky naše typové domy sú nízkoenergetické už v štandarde a navyše si môžete vybrať aj pasívne prevedenie domu.

5. SKÚSENOSTI, TRADÍCIA A KVALITA
40 ročná história firmy a viac ako 22 tisíc realizovaných montovaných drevostavieb v Európe nemá konkurenciu nielen u nás, ale aj v krajinách EU.

6. CERTIFIKOVANÉ STAVEBNÉ SYSTÉMY
Všetky použité materiály spĺňajú podmienky zdravotnej nezávadnosti. Spĺňame všetky domáce technické normy vrátane normy hlukovej nepriezvučnosti, ale najmä prísne normy tradičných krajín EU.

7. MNOŽSTVO PROJEKTOV AJ INDIVIDUÁLNE RIEŠENIA
Viac ako 30 typových projektov, dispozičné zmeny zadarmo a veľa architektonických doplnkov – to je nekonečné množstvo variánt Vášho domu. Každý náš dom je originál. A navyše, ponúkame aj návrh a výstavbu podľa vašich individuálnych požiadaviek.