15.6 C
New York
utorok, 23 apríla, 2024

Buy now

Každý priestor sa dá využiť dokazujú Fabre/deMarien

Obyčajný z exteriéru, ale vnútri ukrýva moderný, čistý a vysoko funkčný životný priestor. Garáž dostala novú fasádu – rolovaciu bránu a okná najmä na nádvorie. Prirodzené svetlo teraz preniká hlboko do nových priestorov aj vďaka svetlíkom v streche.

Jednoduchý prístrešok vytvoril ideálny priestor pre hru architektov a teraz spĺňa všetky funkcie domova. Vstavané sedenie a písací stôl vytvára priestor v otvorenej miestnosti. Zastrčený box je kúpeľňa, ktorá ukryla aj skriňu a práčku. Rebrík poskytuje prístup k malému priestoru na spanie, ale pozor na hlavu, prosím.

Páči sa Vám tento moderný dom? Už aj na Slovensku môžete získať kvalitný montovaný dom s 30 ročnou zárukou a garantovanou cenou. Postavte si dom s radosťou a bývajte do mesiaca vo vlastnom nízkoenergetickom dome.

 

Na stránke RD Rýmařov Slovensko nájdete hotové projekty montovaných domov, katalóg montovaných domov a postup, ako si bez námahy postaviť ekologický a ekonomický dom. Najlepšie domy sú postavené s radosťou – potvrdzuje aj viac ako 9000 našich klientov.
robert@modernedomy.sk'
Robert
Zakladateľ časopisu ModerneDrevostavby.sk. Najskôr reklamátor, marketér a nadšenec architektúry a slovenských hradov, dnes robí radosť ľuďom, ktorí si chcú postaviť montovaný drevodom. Okrem toho cestuje, fotografuje a čerpá inšpirácie vo svete.

Related Articles

Stay Connected

21,984FansLike
0FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Latest Articles