20.5 C
New York
pondelok, 15 apríla, 2024

Buy now

Element House

Koncepcia tohto montovaného domu  je zameraná na vnútornú flexibilitu s ohľadom na potreby obyvateľov a ich ekonomickú situáciu. Prvý model je dodávaný v ôsmich variantoch vrátane bytu s rozlohou 30 metrov štvorcových na prenájom.

Jednoduchý vzhľad exteriéru podobný krabici ukrýva rovnako jednoduchý interiér. Hlavné je prepojenie kuchyne, jedálne a obývacej izby, ktoré vytvára väčší otvorený priestor.

Veľké okná na prednej časti domu umožňujú slnku čo najviac prehriať interiér, čo je nesmierne dôležité v oblasti s extrémnymi klimatickými podmienkami.

Stavebné dielce sú vyrábané v klimaticky kontrolovaných podmienkach, a potom rýchlo poskladané na mieste stavby. To znižuje problémy s vodou pri konštrukcii, ktorá je veľkým problémom pre stavebný priemysel v severnom Nórsku.

viac informácií: http://www.busyboo.com/2008/09/03/prefabricated-element-house/

 

robert@modernedomy.sk'
Robert
Zakladateľ časopisu ModerneDrevostavby.sk. Najskôr reklamátor, marketér a nadšenec architektúry a slovenských hradov, dnes robí radosť ľuďom, ktorí si chcú postaviť montovaný drevodom. Okrem toho cestuje, fotografuje a čerpá inšpirácie vo svete.

Related Articles

Stay Connected

21,984FansLike
0FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Latest Articles