15.6 C
New York
utorok, 23 apríla, 2024

Buy now

Dom v Západnom Hollywoode

Moderný dom na North La Jolla Avenue v srdci Hollywoodu navrhlo štúdio Amit Apel Design. Tento unikátny dom je jedinečným umeleckým dielom od vstupnej brány, ktorú navrhol ocenený umelec Amit Apel osobne, až po záhradu s bazénom a fontánou.

Atypickú prednú fasádu domu zdobia geometrické tvary, červená farba a odtiene sivej. Zboku nadväzuje časť obložená drevom, ktorá zmierňuje výrazný predok domu. Rôzne geometrické geometrické tvary kontrastujúce s fasádou možno nájsť v celej predzáhradke.

Dom v Západnom Hollywoode nie je jedným z tých, ktoré ohúria exteriérom a interiér je všedný až nezaujímavý. Amit apel Design si dalo záležať na tom, aby exteriér prechádzal do interiéru bez kompromisov. Otvorený pôdorys umožnil vytvoriť rovnako pestrý a zdobený priestor aj vnútri domu.

Veľkú časť prízemia tvorí spojenie obývacej izby s kuchyňou a jedálňou. Množstno odtieňov šedej je obohatené hnedým koženým sedením, svetlým kobercom, oranžovou stenou a doplnkami. Drevo je dôležitým prvkom, ktorý možno vidieť v každej miestnosti – drevené podlahy, drevené obloženie stien či drevený nábytok. V každej miestnosti je nejaký umelecký predmet a na mieru vyrobený kus nábytku, čo dodáva Domu v Západnom Hollywoode jedinečný charakter.

contemporary-house_290815_10

Zdroj

robert@modernedomy.sk'
Robert
Zakladateľ časopisu ModerneDrevostavby.sk. Najskôr reklamátor, marketér a nadšenec architektúry a slovenských hradov, dnes robí radosť ľuďom, ktorí si chcú postaviť montovaný drevodom. Okrem toho cestuje, fotografuje a čerpá inšpirácie vo svete.

Related Articles

Stay Connected

21,984FansLike
0FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Latest Articles