Dom v Západnom Hollywoode

Moderný dom na North La Jolla Avenue v srdci Hollywoodu navrhlo štúdio Amit Apel Design. Tento unikátny dom je jedinečným umeleckým dielom od vstupnej brány, ktorú navrhol ocenený umelec Amit Apel osobne, až po záhradu s bazénom a fontánou.

contemporary-house_290815_03

Atypickú prednú fasádu domu zdobia geometrické tvary, červená farba a odtiene sivej. Zboku nadväzuje časť obložená drevom, ktorá zmierňuje výrazný predok domu. Rôzne geometrické geometrické tvary kontrastujúce s fasádou možno nájsť v celej predzáhradke.

Dom v Západnom Hollywoode nie je jedným z tých, ktoré ohúria exteriérom a interiér je všedný až nezaujímavý. Amit apel Design si dalo záležať na tom, aby exteriér prechádzal do interiéru bez kompromisov. Otvorený pôdorys umožnil vytvoriť rovnako pestrý a zdobený priestor aj vnútri domu.

Veľkú časť prízemia tvorí spojenie obývacej izby s kuchyňou a jedálňou. Množstno odtieňov šedej je obohatené hnedým koženým sedením, svetlým kobercom, oranžovou stenou a doplnkami. Drevo je dôležitým prvkom, ktorý možno vidieť v každej miestnosti – drevené podlahy, drevené obloženie stien či drevený nábytok. V každej miestnosti je nejaký umelecký predmet a na mieru vyrobený kus nábytku, čo dodáva Domu v Západnom Hollywoode jedinečný charakter.

contemporary-house_290815_10

 

Zdroj

 

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *